Agnieszka Gaszak
Grupa Żabek

Agnieszka Gaszak – znana jako ciocia Agnieszka. Od poniedziałku do piątku przez 8 godzin spędza czas z Państwa dziećmi. Natomiast pozostały czas poświęca rodzinie, a przede wszystkim jej pełnemu energii przedszkolakowi oraz ośmioletniej córce. Dzieci Cioci Agnieszki również uczęszczały do żłobka, dlatego dużo łatwiej zrozumieć jej jest Państwa obawy i oczekiwania. Ale jest ona też po drugiej stronie i wie jakie wyzwania stawia przed Nami nasza praca.

Oprócz doświadczenia życiowego czy przepracowanego już nie jednego buntu dwu- i trzylatka posiada również doświadczenie zawodowe oraz odpowiednie wykształcenie. Ukończyła studia wyższe na kierunku Pedagogika opiekuńcza oraz studia na kierunku medycznym Zdrowie Publiczne.

W wolnej chwili stara się uczestniczyć w różnych kursach, szkoleniach czy webinariach. Ukończyła kurs z pedagogiki Marii Montessori oraz kurs Trening umiejętności społecznych. Brała udział w webinarium na temat rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym oraz stara się korzystać ze szkoleń dla opiekunek żłobkowych oferowanych przez platformę Misja ciocia, które poruszają różnorodną tematykę związaną z pracą w żłobkach czy klubach dziecięcych.

W Fantazji pracuje od marca 2019 roku. Wcześniej pracowała z przedszkolakami na stanowisku pomocy nauczyciela. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości, ale wie, że na nas – ciociach żłobkowych spoczywa duża odpowiedzialność za opiekę i wychowanie tych małych istot podczas ich początkowej drogi poznawania świata.

Kadra