Sandra Siernicka
Właściciel

Nazywam się Sandra Siernicka, jestem właścicielką Centrum Zabaw i Edukacji „Fantazja” oraz dyrektorem klubu dziecięcego „Akademia Maluszka”. Z wykształcenia jestem pedagogiem, opiekunem dziecięcym i animatorem społeczno-kulturowym.

Ukończyłam studia podyplomowe organizacji i zarządzania placówką oświatą, pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, instruktora plastyki i instruktora teatralnego, kurs „Integracji Sensorycznej”,„Psychorysunku” i „Bajki w terapii dzieci”, „Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne” oraz kurs pedagogiki „Montessorii”.

Przez 10 lat zdobyłam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, zaczynając ją od podstaw, czyli pracy na koloniach, w świetlicy środowiskowej, prowadząc zajęcia dodatkowe i warsztaty, a także opiekując się maluszkami. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę pedagogiczną, pracując również w swojej placówce i uczestnicząc w różnych szkoleniach. W prowadzeniu klubu maluszka stawiam na bezpieczeństwo każdego dziecka, jego wszechstronny rozwój oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości. Uważam, że pierwsze trzy lata życia, są najważniejsze w rozwoju każdego człowieka, dlatego wspólnie z moją Kadrą wspieramy każde dziecko, otaczając je jak najlepszą opieką i miłością.

Moja praca nie kończy się na godzinach działania placówki, ponieważ jestem również wiceprezesem „Stowarzyszenia Uśmiech Nadziei Dzieciom”, gdzie udzielam się charytatywnie, a także uczestniczę w różnych inicjatywach społecznych i kulturowych. Uwielbiam pracę z dziećmi, ich rodzicami i wszystkimi ludźmi, którzy tak jak ja kierują się w życiu wartościami takimi jak dobro, współpraca, pomoc. Doceniono też moje działania w sferze kultury, gdy otrzymałam tytuł „Osobowość roku 2018”. Dziękuję za wybór mojej placówki i zaufanie jakim mnie Państwo obdarzacie.

Kadra